KURUMSAL

Turkuaz Tekstil

1999 yılından beri, tekstil üretimi alanında hizmet veren firmamız, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle gerek yurt içi gerek yurt dışı hazır giyim firmaları için üretim hizmeti sunmaktadır. İşimizin önemini biliyor, en kaliteli ürünleri, mükemmel işçilik ve teknolojiyle birleştirerek fason üretimde çıtayı yükseltiyoruz.

Firmamız öncelikle sürdürülebilir ve yenilikçi olmaya odaklanmaktadır. 20 yıldır Türkiye’nin en prestijli kolejlerinin kıyafet tasarımları ve üretimlerini gerçekleştiriyor, faaliyete geçtiğimiz günden itibaren pazarda güvenirlilik sağlamanın gururuyla pusulamızı Yurt dışı pazarına çeviriyoruz. Globalleşmeyi rekabet olarak görmüyor, kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisine ulaşmak için bir vesile olarak görüyoruz.

Ortaklık

Birlikte çıkacağımız bu yolda tam da söz verdiğimiz gibi, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sizin için üretiyoruz. İşbirliklerimizi büyük bir gizlilik içerisinde ve her zaman firmanızın çıkarlarını gözeterek devam ettiriyoruz.

İletişim

Kalite ve Üretim

Kalite, işimizin anahtarıdır. Üretim koşullarımızı müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her geçen gün geliştiriyoruz. Kumaş seçiminden, ürün sevkiyatına kadar, kalite departmanımız standartların yüksek düzeyde karşılanmasını sağlar. Kalite departmanımız üretimden, tasarıma, sevkiyattan, teslimata kadar her aşamayı denetlemek ve raporlamak ile yükümlüdür. Hedefimiz, her koşulda size aynı kalitede hizmeti sunabilmektir.

Tesisimiz, tam entegre olarak üretim yapmaktadır. Üretim sürecimizde 4-8 haftalık teslim süreleri ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Üretim

Rakiplerimizin aksine teknolojinin gücüne inanıyoruz. Teknoloji ile ne kadar çok entegre olursak, işlerimizin o kadar verimli olacağının bilinciyle üretim planlaması yapıyor ve müşteri ilişkilerimizi doğru veriler üzerine kurarak, üretim termin süreleri ile sürdürülebilirlik sağlıyoruz. İyi planlama ve iletişimin hata payını minimize edeceğini biliyoruz.

Takım Çalışması

Planlama yapılırken, firmanın hedef kitle analizi ve trendler gözönünde bulundurarak, ürün standartizasyonlarını geliştiriyoruz. Bu aşamada; Renkler, desenler, tasarımlar, materyaller ve teknik çizimleri oluşturuyor, seri üretim aşamasına geçmeden numune dikimi yaparak, doğru bir ön fiyatlandırma çıkartıyoruz. Değişkenleri doğru analiz ediyor, pazara uygunluk, üretilebilirlik, dengeli maliyet unsurlarını göz önünde bulunduruyoruz.

Creative Tasarımlar

Yaratıcı ekibimiz, güncel trendleri yakından takip eden creative bir ekipten oluşmaktadır. Firma olarak çeşitli pazarları, modaya yön veren trendleri yakından takip ediyor, proje yönetimi yaparken, ön taslak sunumundan, kumaş seçimine, modellemeden, paketlemeye son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz.

Hemen Teklif Alın!

Fiyat teklifi için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.    7/24 Destek Hattı Whatsapp Canlı Sohbet