Ortaklık

Ortaklık

Sektörde 20 yıllık tecrübemiz, ortaklarımız olarak tanımladığımız siz değerli müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun süreli ilişkiler kurmamızı sağladı. Birlikte çıkacağımız bu yolda tam da söz verdiğimiz gibi, yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sizin için üretiyoruz. İşbirliklerimizi büyük bir gizlilik içerisinde ve her zaman firmanızın çıkarlarını gözeterek devam ettiriyoruz. Hızla değişen ve gelişen moda sektörüde, hızlı tedarik etmenin ve satışa sunmanın avantaj sağladığı bu dönemde, iş modelimiz ile sizin için en doğru üretici olduğumuzu biliyoruz. Tedarikçi ağımız, kalite ve zamanlamadan taviz vermeyecek şekilde örülmüştür. Bu da hizmet kalitemizi üst seviyeye çıkartarak, müşteri memnuyetine odaklanmamızı sağlamaktadır.

Hizmet anlaşımız yenilikçi ve duyarlı olmak üzerine kuruludur. Bu sebeple işbirliğimiz süresince mümkün olduğunca fiyatlarımızı koruyarak ilerleme gayreti içerisindeyiz.

Takım Çalışması

Planlama yapılırken,  firmanın hedef kitle analizi ve trendler gözönünde bulundurarak, ürün standartizasyonlarını geliştiriyoruz. Bu aşamada; Renkler, desenler, tasarımlar, materyaller ve teknik çizimleri oluşturuyor, seri üretim aşamasına geçmeden numune dikimi yaparak, doğru bir ön fiyatlandırma çıkartıyoruz. Değişkenleri doğru analiz ediyor, pazara uygunluk, üretilebilirlik, dengeli maliyet unsurlarını göz önünde bulunduruyoruz. 

WhatsApp chat
Eng | Tr