Bizi Tanıyın

Turkuaz Tekstil

1999 yılından beri, tekstil üretimi alanında hizmet veren firmamız, profesyonel tasarım ve üretim ekibiyle gerek yurt içi gerek yurt dışı hazır giyim firmaları için üretim hizmeti sunmaktadır. İşimizin önemini biliyor, en kaliteli ürünleri, mükemmel işçilik ve teknolojiyle birleştirerek fason üretimde çıtayı yükseltiyoruz.

Firmamız öncelikle sürdürülebilir ve yenilikçi olmaya odaklanmaktadır. 20 yıldır Türkiye’nin en prestijli kolejlerinin kıyafet tasarımları ve üretimlerini gerçekleştiriyor, faaliyete geçtiğimiz günden itibaren pazarda güvenirlilik sağlamanın gururuyla pusulamızı Yurt dışı pazarına çeviriyoruz. Globalleşmeyi rekabet olarak görmüyor, kendimizi geliştirmek ve hep daha iyisine ulaşmak için bir vesile olarak görüyoruz.

Creative Tasarımlar

Yaratıcı ekibimiz, güncel trendleri yakından takip eden creative bir ekipten oluşmaktadır. Firma olarak çeşitli pazarları, modaya yön veren trendleri yakından takip ediyor, proje yönetimi yaparken, ön taslak sunumundan, kumaş seçimine, modellemeden, paketlemeye son derece titiz bir şekilde çalışıyoruz. Günümüzün rekabetçi dünyasında üretim söz konusu olduğunda oldukça duyarlı olmak da çok önemlidir. Rekabetin farkındayız ve hızlı adımlarla hareket ediyoruz. Zamanlamanın her şey olduğunu biliyor. Mükemmel ürünü, tam da söz verdiğimiz gibi teslim ediyoruz.

WhatsApp chat
Eng | Tr